Bir zamanlar sahnede “ateş parçası’ gibiydi…Elden ayaktan düştü: Onu pamuklara sarıp sarmalıyorum, çünkü çok seviyorum

SAHNEDE ATEŞ GİBİ UÇUŞTUĞU GÜNLER GERİDE KALDI
Bu sözler, müzik dünyasının efsane isimlerinden birinin tam 41 yıllık karısına ait. Söylediğine göre son beş yıldır sağlığı giderek bozulan ünlü müzisyen, artık kendi hayatını sürdürebilecek durumda değil.

Sürekli yardıma muhtaç hale geldi. Bir başka delişle bir zamanlar sahnede tıpkı bir “ateş parçası” gibi uçuştuğu zamanlar artık çok gerilerde kaldı.

ARTIK KOCASINA O BAKIYOR
Sağlığı bozulan kocasına özverili bir şekilde destek olan bu vefakar eş, son dönemde aşırı zayıflığıyla gündeme gelen Sharon Osbourne.

Son birkaç aydır sağlığı pahasına verdiği ve bir daha toparlayamadığı abartılı zayıflığıyla konuşulan Sharon Osbourne, İngiliz Daily Mail gazetesine verdiği röportajda müzik dünyasının yaşayan efsanelerinden biri olarak nitelendirilen kocası Ozzy Osbuorne’a artık kendisinin baktığını söyledi.

Osbourne “Son beş yıldır kocam çok hasta. İlişkimiz hep değişiyor, biz değişiyoruz” dedi.

Sonra da artık kendisinin kocasına bakması gereken bir aşamaya geldiklerini sözlerine ekledi. Sharon Osbourne “Bunu mecbur olduğum için değil, istediğim ve onu sevdiğim için yapıyorum” diye konuştu.

ARTIK DOKTORLARIN YAPABİLECEĞİ BİR ŞEY YOK
“Ozzy son beş yılda yedi tane ameliyat geçirdi. Daha fazla yapabilecekleri bir şey yok. Şimdi artık mesele onun iyileşmesiyle ilgili” diyerek ünlü müzisyenin son durumunu anlattı.

Kocasını bir Çin vazosuna benzeten Sharon Osbourne, Ozzy Osbourne’un kan inceltici ilaçlar kullandığını bu yüzden dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Ünlü müzisyen eğer bir daha düşerse ciddi miktarda kan kaybedebileceğini hatırlattı. “Tıpkı bir Çin vazosu gibi… Onu pamuklara sarıp korumak gerekiyor” sözleriyle durumu tanımladı.

‘ONU BU DURUMDA GÖRMEK ÇOK ZOR’
Sharon Osbourne, bir zamanlar sahnede fırtınalar estiren kocası Ozzy’nin bozulan sağlığına yenik düştüğünü görmenin çok zor olduğunu sözlerine ekledi.

Ünlü müzisyenin artık yalnız başına yürüyemediğini baston ya da tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olduğunu hatırlattı.

“Kocamın kendi kendine yetemediğini, yardıma ihtiyaç duyduğunu görmek benim için çok üzücü. Öyle enerjikti ve öylesine yaşama sevinci doluydu ki! Ama insan uyum sağlamayı öğreniyor” diye Ozzy Osbourne’un durumunu ifade etti.

Sharon Osbourne, çok uzun bir evliliğin ardından elden ayaktan düşen kocasını asla bırakmayacağını sözlerine ekledi.

‘ASLA BIRAKMAYACAĞIM… ONA ÇOK ŞEY BORÇLUYUM’
Osbourne, 74 yaşındaki Ozzy Osbourne hakkında “Ben her zaman kocamın yanında olacağım. Ona tapıyorum. Ona çok şey borçluyum. Bana hayatımdaki en güzel şeyleri, çocuklarımı verdi” diyerek sözlerini tamamladı.

Ozzy Osbuorne 2003 yılında Parkinson hastalığına yakalandı. Ama bunu 2020 yılına kadar kamuoyuna açıklamadı. Osbourne bu hastalıkla birlikte yaşamayı “kurşun çizmelerle dolaşmaya” benzetti.

Ozzy Osbourne 2019 yılında evinde tuvalete giderken düştü, boynunda ve sırtında hasar oluştu. Bu durum 16 yıl önce yaşadığı bir ATV kazasında sakatlandığı bölgeyi etkilediği için birkaç kez operasyon geçirmek zorunda kaldı.

Osbourne, katıldığı bir TV programında artıka ameliyat olmak istemediğini çünkü bunun hem kendisinin hem ailesinin hayatını cehenneme çevirdiğini söylemişti.

?

1982 YILINDAN BU YANA EVLİLER
Osbourne çifti 1982 yılından bu yana müzik dünyasında “karanlıklar prensi” olarak anılan Ozzy Osbourne ile evli.

Çiftin 40 yaşında Aimee, 38 yaşında Kelly ve 37 yaşında Jack adında üç tane çocuğu var. Osbourne çifti bu çocuklarından Kelly kısa süre önce ilk kez anne oldu. Oğulları Jack’in ise dört tane çocuğu var.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x