Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Bizi taklit etmeye hiç gerek yok. Mansur Yavaş neler yapmış aynısını tekrar edin. Söylemiştik. Biz size belediyeciliği öğreteceğiz diye. Belediyenin plastikten, betondan ibaret olmadığını; içinde insan olmayan hiçbir projenin belediye yönetiminde yeri olmadığını yüzlerce defa söyledik. Önce insan için varız” dedi. Yavaş, “Adaylara diyorum ki; 3 yıldır doğal gaz veriyoruz, kimseye üşütmüyoruz. Hadi siz de bir açıklama yapın ‘daha fazla vereceğiz’ deyin de bu insanlar üşümesinler” diye konuştu.
Related Posts
Bayramda O Araçlar Bozcaada’ya Giremeyecek!
Çanakkale’nin turizm cenneti Bozcaada ilçesine Ramazan Bayramı için bazı tedbirler getirildi. Bozcaada İlçe Trafik Komisyonu kararı doğrultusunda, Ramazan Bayramı boyunca bazı araçların ilçeye girişi yasaklandı. Buna göre kamyon, TIR, iş makinesi, 33 …
Lazio taraftarlarından Ciro Immobile’ye saldırı!
İtalya Serie A ekiplerinden Lazio’un kaptanı Ciro Immobile, oğlunun okulunun önünde bazı taraftarların sözlü ve fiziksel saldırına uğradı.
Seçime az kaldı, seçmene şirin görünme Kurum’a bunu da yaptırdı!
AKP’nin İBB adayı Murat Kurum, Güngören’deki Genç Osman Kültür Merkezi’nde “Diyarbakırlılar Buluşması Programı”nda gerçekleştirdiği konuşmada dikkat çeken tavırlar sergiledi. Poşusu omzunda önce Kürtçe konuştu sonra halay çekti ŞİRİN GÖRÜNME ÇABASI …